parallax background

Trezor levněji

Pokud chcete pořídit kvalitní trezor levněji, můžete si zakoupit bazarový použitý trezor. Poměrně často se jedná o produkty, které již jejich původní majitel nepotřeboval, ale stává se, že v této kategorii naleznete i opravdové rarity. Pravidlem je, že všechny použité trezory jsou zkontrolovány odborníkem z oblasti zámečnictví, jsou přezkoušeny a většinou dostanou nové zámky. Ve výsledku to znamená, že takovýto použitý trezor může být co do životnosti a celkového uživatelského komfortu vlastně lepším produktem, než nový výrobek. Navíc platí, že i na použité a repasované trezory se vztahuje minimálně 12-měsíční záruční doba. A kromě toho, poměrně běžné je, že si zákazník v tomto případě může i nadefinovat další parametry, jako je kupříkladu zvolit si typ zámku, barvu či jiné úpravy.

Kromě toho můžete v bazarech nalézt nejen repasované moderní trezory, ale také starožitné kousky, které jsou však velmi bytelné, poměrně často železobetonové, tedy vysoce kvalitní a dodnes velmi odolné vůči vloupání.

Trezor na zbraně z bazaru

Znamená to tedy, že pokud si pořídíte použitý trezor na zbraně v některém renomovaném bazaru, získáte produkt, u nějž se o bezpečnost nemusíte bát a navíc získáte i certifikát bezpečnosti a manuál. Úplně vhodné není kupovat použitý trezor na inzerát, a pokud tak učiníte, je vhodné nechat vyměnit zámek a zkontrolovat bezpečnostní mechanismus. Existuje celá řada prodejců použitých trezorů a tímto prodejem se mnohdy zabývají také dodavatelé kvalitních nových produktů. Jednoznačně patří koupě použitého trezoru k bezpečnějším variantám, než například nákup nové bezpečnostní schránky v supermarketu.

[adinserter block="1"]

Obecně prostě platí, že prodej použitých trezorů je určen všem, kdo shání vysoce kvalitní trezory, ovšem za významně nižší cenu, než za jakou se dají běžně sehnat v obchodech.